reede, 25. september 2009

CD "Inglid ja südamed"Teine meisterdamise ideede CD - "Inglid ja südamed" on nüüd siis valmis ja esimesed plaadid ka tellijateni jõudnud.

Plaadi tutvustus:

Cd idee sai alguse Kristeli poolt internetist leitud tohututest inglite tegemise õpetustest. Algselt pidi plaat valmis saama sõbrapäevaks. Nii saigi cd nime „Inglid ja südamed“. Plaadil on 111 tööjuhendit inglite, südamete, lillede, liblikate, erinevate kunsti ning meisterdamise tööde kohta. Tööd peaksid olema jõukohased juba 1. kooliastmes.

Meie eesmärk on olnud kasutada meisterdamiseks võimalikult palju kõike seda, mis majapidamistes üle jääb. Oma osa on kindlasti ka taaskasutuskeskustest-poodidest leitul. Enamuse tööde juures on kasutusel kuuma liimi püstol.

Soome sõpradelt saime paksu kaustatäie lillepoodides kasutusel olevate materjalide – efektpaelte näidiseid. Peamiselt neid olemegi kasutanud inglite tegemisel. Sarnaseid paelu, kaetud traate on meil müügil Tiimaris ja kangapoodides. Kingituseks saadud lillekimbud pakuvad sageli huvitavat materjali (paelad, lipsud, traadid, liblikad, poti ümbrised), mida tasuks koguda.

Linavilt on endiselt meie lemmik. Sellest on taas valminud mõned tarbeesemed.

Kõikide tööde fotod on galeriis. Galerii on üles ehitatud slaidiesitlusena. Pildid vahetuvad automaatselt. Väikepildile klõpsates avaneb suur pilt. Lingi „Tööjuhendid“ alt leiad tööjuhendid teemade kaupa.

Mõnusat meisterdamist!
Lehte, Kristel ja Kalev

Kommentaare ei ole: